Można inaczej Andrzej Jacek Blikle

                                                                                                                                 

 

 

 

Narodziny gwiazdy

Rozmiar tekstu

Najbliższe konwersatoria z TQM

Konwersatoria TQM są prowadzone nieustannie raz w miesiącu — poza wakacjami — od roku 1997. W czasie pandemii spotykaliśmy się on-line, teraz jednak powracamy do zawsze gościnnej dla nas

Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej

ul. Koszykowa 79 (róg ul. Krzywickiego)

Niezależnie będę się starał transmitować je na Zoomie (szczegóły poniżej), a czasami mogą też odbyć się wyłącznie on-line.

Spotykamy sie zawsze w godzinach od 16:00 do 20:00, a daty są podane przy każdej zapowiedzi poniżej.

Dla gości witrualnych zoomowy pokój jest otwarty dla "pogwarek" od 16:00, a o 16:15 zaczyna się właściwy program.

Zapisy na konwersatoria nie są wymagane. Wystarczy się pojawić, aby być, choć w przypadku Zooma liczba miejsc z powodów licencyjnych jest ograniczona do 100 osób. O przyjęciu decyduje kolejność wejść.

Wejście do naszego zoomowego gaju oliwnego przez przeglądarkę (nie trzeba mieć zainstalowanej aplikacji Zoom):

https://us02web.zoom.us/j/87500042621?pwd=ZzFKSVhvRUNTS3BYSHVySjAvbEMvUT09

Wejście dla osób mających zainstalowaną aplikację Zoom (zalecane):

Meeting ID: 875 0004 2621
Passcode: 146285

Wejść na spotkanie można dopiero po jego otwarciu przez prowadzącego, które nastąpi o godz. 16:00 w dniu odbywania się konwersatorium.

Podręcznik słuchacza na platformie Zoom: Czym jest Zoom?

Przed pandemią video ze spotkań w realu przygotowywała społecznie Manufaktura Video, za co wszyscy składamy jej w tym miejscu serdeczne podziękowania. Nagrania można obejrzeć wybierając z bocznego menu właściwe spotkanie. Tamże będzie można znaleźć łącza URL do nagrań z platformy Zoom.

Osoby, które chciałby otrzymywać zawiadomienia o konwersatoriach do swojej skrzynki mailowej proszone są o napisanie do mnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Na stronie Zamów biuletyn nowości niniejszej witryny można też zaprenumerować biuletyn, który obejmuje informacje o nowych treściach we wskazanych przez Państwa kategoriach tematycznych.

MOJA KSIĄŻKA

Informuję Państwa, że na stronie Książka jest dostępne do bezpłatnego pobrania III wydanie mojej książki — teraz pod tytułem "Doktryna jakości. Wydanie III. Rzecz o turkusowej samoorganizacji" — a także przewodniki po niej dla czytelników, którzy bądź to niekoniecznie chcą zgłębiać całą jej treść, bądź też znają już wydanie pierwsze lub drugie.

Jest też dostępna wersja angielska na stronie Who is my book for?. Na razie jedynie w wersji cyfrowej.

Zapraszam również na stronę Otwarte spotkania w sieci, na której znajdują się informacje o moich ogólnie dostępnych wystąpieniach, a także o konferencjach, które polecam. Informacje o mojej komercyjnej ofercie szkoleniowej na stronie Turkusowa doktryna jakości.

Od roku 2016 większość wykładów na Konwersatorium była rejestrowana na video, a linki do nich znajdują się na końcu stron z relacjami z tych spotkań.

Zapraszam też do obejrzenia moich Wykładów video oraz Wypowiedzi na antenie i w Internecie.

Gorąco zachęcam Państwa do obejrzenia video-wywiadu:

Millionaire Took Pay Cut To Raise Minimum Wage To $70,000 - Did It Work?

Patrick Bet-David has a virtual sit-down with American Internet Entrepreneur Dan Price. In this interview, they talk about his view on capitalism and why he decided to reduce his wage from $1.1 million to $70,000 in order to pay everyone in his company the same wage.

 

NAJBLIŻSZE KONWERSATORIA

W minionym roku akademickim 2022/23 tematem przewodnim konwersatoriów było

Człowiek i społeczność

W dniu 1 czerwca 2023 r., po naszym ostatnim spotkaniu, rozpoczęliśmy wakacje akademickie, które potrwają do paździenika b.r. Życzę Państwu udanego wypoczynku i do zobaczeniaw nowym roku akademickim.