Logogram strony

Myśliciel A.Rodin

Narodziny gwiazdy

Rozmiar tekstu

Najbliższe konwersatoria z TQM

Wszystkie konwersatoria odbywają się w goszczącej nas od kwietnia 2017 r.

Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej

ul. Koszykowa 79, róg ul. Krzywickiego

w godzinach od 16:00 do 20:00

Wstęp wolny

 

 

Video ze spotkań przygotowuje społecznie Manufaktura Video, za co wszyscy składamy jej w tym miejscu serdeczne podziękowania. Nagrania można obejrzeć wybierając z bocznego menu właściwe spotkanie.

Osoby, które chciałby otrzymywać zawiadomienia o konwersatoriach do swojej skrzynki mailowej proszone są o napisanie do mnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Na stronie Zamów biuletyn nowości można też zaprenumerować biuletyn, który będzie obejmował informacje o nowych treściach we wskazanych przez Państwa kategoriach tematycznych.

MOJA KSIĄŻKA

Informuję Państwa, że na stronie Książka znajduje się drugie wydanie mojej książki — teraz pod tytułem "Doktryna jakości. Wydanie II turkusowe. Rzecz o turkusowej samoorganizacji" — a także przewodniki po niej dla czytelników, którzy czy to niekoniecznie chcą zgłębiać pełną jej treść, czy też znają już wydanie pierwsze.

Zapraszam również na stronę Moje wystąpienia otwarte, na której znajdują się informacje o moich ogólnie dostępnych wystąpieniach, a także o konferencjach, które polecam.

Od roku 2016 większość wykładów jest rejestrowana na video, a linki do nich znajdują się na końcu stron z relacjami z tych spotkań.

Zapraszam też do obejrzenia moich Wykładów video oraz Wypowiedzi na antenie i w Internecie.

27 czerwca 2019 — Ania Jakubowski, Chodzi o „JAK”

Czy faktycznie ważne jest, JAK działamy, czy pracujemy w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami i co z tego wynika?

I część – o tym jaki mamy wpływ na nasze otoczenie

To co robisz jest bardzo ważne, ale JAK to robisz jest jeszcze ważniejsze. Tylko od Cie-bie zależy Twoja marka i to co, po sobie zostawisz w organizacji. Jakość Twoich działań buduje kulturę organizacji oraz wpływa na środowisko którego jesteś częścią.

„Chodzi o JAK” – to dyskusja tocząca się wokół jakości i przywództwa, która zaprasza do refleksji nad jego wartościami i tego, jaki pozytywny wpływ wywierasz nie tylko jako lider, ale członek społeczności. Zastanówmy się wspólnie, czy i jakie wartości nami kie-rują i budują nasz wizerunek oraz wpływają na nasze decyzje i nasze otoczenie.

II część – jaki mamy wpływ na siebie i jakość naszego życia

Jako pracodawca, jako menedżer, jako pracownik, jako „Ty” — różnorodny i rozwijający się przez całe życie, ze zmieniającymi się talentami, nowymi doświadczeniami oraz za-interesowaniami. Zapraszamy do dyskusji o potrzebie zmiany nastawienia do tego, jak myślimy o swoich predyspozycjach, karierze i planach na przyszłość.  

Wykład o zaplanowaniu siebie. O tym, że starzenie się nie polega na byciu coraz star-szym, ale coraz młodszym — dzięki naszemu podejściu do własnego życia, zdrowia i kariery. Czy to możliwe, aby dzięki swoim poglądom i działaniom mieć wpływ na wła-sną przyszłość i stawać się coraz młodszym? Zastanowimy się wspólnie jak w zmienia-jącym się, globalnie powiązanym, napędzanym technologią świecie, zaplanować sie-bie samego, aby zmienić postrzeganie starości.